Po úspěchu této akce v červnu a na základě žádosti několika rodičů a žáků znovu nabízíme možnost pořízení oblečení a dalších doplňků s logem školy. Nabídka je oproti červnové akci rozšířena, prohlédněte si web akce.

Bohužel kapacity firmy neumožňují garantovat dodání zboží do 24.12., nabízí však dodání slavnostního vánočního voucheru a dodání zboží do počátku ledna.

Nechali jsme si jako škola vytvořit vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na e-shopu zde:

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 5.12.2023. Tento den se e-shop uzavře, objednané zboží půjde do výroby a následně se odešle přímo k Vám. Proto neváhejte, pokud si chcete pořídit svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my! O projektu rozhodli děti na školním parlamentu a o podobě loga hlasovali žáci, rodiče a přátelé školy na našem webu. V této věci spolupracujeme s firmou „Sbližujeme lidi na školách.“, Schools United, s.r.o., Website: www.schoolsunited.cz, Facebook: www.facebook.com/schoolsunited