Informace o platbách

Pokladní hodiny: 6:00 – 12:30
Platba stravného
Stravné se hradí inkasem.
Platí se vždy předem na nadcházející měsíc.

! ! ! V případě neuhrazeného stravného v daném termínu zaniká nárok na oběd ! ! !

přihláška ke stravování

Nastavení inkasa
1. číslo účtu 19-391816399/0800
2. nastavení finančního limitu ZŠ 1.500,-Kč/žák MŠ 2.000,- Kč/dítě
3. frekvence stažení 1x za měsíc
4. variabilní symbol nevyplňovat!
5. datum splatnosti nevyplňovat!
Nastavení inkasa pro více sourozenců z jednoho účtu: navýšení finančního limitu a frekvence stažení -neomezeně

Stravné

Výše úplaty stravného od 1.9.2022:

Kategorie strávníků: cena pro jednotlivé kategorie se řídí podle věku dosaženého v daném školním roce (1.9. – 31.8.)

MŠ celodenní ( strávníci do 6 let)    53,-Kč (přesnídávka 12,- Kč, oběd 29,- Kč, svačina 12,- Kč)
MŠ polodenní                                 41,-Kč (přesnídávka 12,- Kč, oběd 29,- Kč)
žáci 7-10 let                                     38,-Kč
žáci 11 – 14 let                                 41,-Kč
žáci 15 a více let                               43,-Kč
cizí strávníci                                    110,-Kč

K navýšení ceny (o 5 Kč u obědů pro ZŠ, o 3 Kč u MŠ, o 2 Kč u přesnídávek a svačin MŠ a o 10 Kč u cizích strávníků) jsme byli nuceni přistoupit vzhledem ke zvyšujícím se cenám potravin, energií, služeb i pohonných hmot a na základě požadavku dodavatelské firmy stravy pro MŠ FORT ROXY a s cílem zachovat současnou kvalitu stravy.

Přeplatky
Přeplatky se vrací pouze těm strávníkům, kteří ukončili vzdělávání v ZŠ, MŠ nebo zcela přerušili stravování ve školní jídelně. Tuto skutečnost je třeba nahlásit v kanceláři ŠJ.
Odhláška ze stravování ZDE
Ostatním strávníkům se převádí přeplatky do nového školního roku.