Školní jídelna MŠ a ZŠ Nučice, okr. Praha-západ
E-mail: jidelna@zs-nucice.cz

Aktualizovaný vnitřní řád školní jídelny (květen 2021) ke stažení zde.

Vedoucí školní jídelny (6:00 – 12:30): Zahradníková Šárka
Hlavní kuchařka: Bartáková Alena
Kuchařka: Němčíková Petra
Pomocná kuchařka:  Gürtlerová Milena,  Odvárková Jitka
Úklid: Marešová Monika

Základní podmínky stravování ve školní jídelně:
Na začátku každého školního roku je potřeba u nově příchozích se ke stravování přihlásit, přihlášku odevzdat v kanceláři ŠJ nebo odeslat na e-mail jidelna@zs-nucice.cz. Dále už jsou strávníci automaticky přihlašováni na začátku každého měsíce. Pokud si tedy strávník přeje stravování ve školní jídelně přerušit či ukončit, musí o tom informovat vedoucí ŠJ, jinak jsou obědy a u MŠ i odpolední svačiny započítávány jako objednané a tudíž je i nutné je uhradit.
U paní zástupkyně ředitele ing. Hobzkové v kanceláři školy si strávník zakoupí  ISIC kartu, cena 250,- Kč na 5 let.
Při odběru oběda ve školní jídelně jsou strávníci povinni se prokázat bezkontaktním čipem či ISIC kartou. Strávníkům, kteří si čip či ISIC kartu zapomínají opakovaně, nebude oběd vydán!!!

Jídelní lístek je vyvěšen na webových stránkách školy www.zs-nucice.cz, na nástěnce v jídelně, na nástěnkách školy vždy na 1 týden.
V úterý, středu a ve čtvrtek je výběr ze dvou chodů, výběr lze provádět na webových stránkách www.strava.cz,  případně u vedoucí ŠJ .
Jídelní lístek pro výběr chodů, umístěný na webových stránkách www.strava.cz bude vyvěšen vždy na 14 dní, pokud tomu nebudou bránit provozní důvody.
Změna jídelníčku je vyhrazena!

přihláška_ke stravování

Odhlašování, přihlašování obědů:
Odhlašování a přihlašování se provádí na www.strava.cz.  Nejzazší termín pro odhlášení stravy je z ekonomických důvodů předchozí den do 12.00 hodin , u MŠ (včetně odpolední svačiny) do 7,00 daný den. Pozdějším odhláškám nelze vyhovět, ani na ty písemně zaslané (e-mail) odpovídat.

V první den neplánované přítomnosti žáka (nemoc apod.) lze oběd vyzvednout do vlastních nádob v době od 10:45 do 11:15 přímo ve školní jídelně (tuto skutečnost je však nutné ohlásit např. telefonicky či e-mailem vedoucí ŠJ do 10:00hod daného dne).
,
Včas neodhlášená a nevyzvednutá strava propadá bez náhrady!

Platba stravného:
Stravné se hradí formou inkasa. Pro zřízení inkasa je nutné odevzdat vedoucí ŠJ nebo zaslat e-mailem na jidelna@zs-nucice.cz  číslo Vašeho účtu, kód banky a nastavený limit.
Termín úhrady 15. den v měsíci předem na následující měsíc.

Podrobnější informace jsou v řádu školní jídelny: https://www.zs-nucice.cz/wp-content/uploads/vnitrni-rad-skoly-zs-nucice.pdf