zs
ms
dr_sk

Mateřská škola


Mapa školy - dotazníkové šetření klimatu školy

Analytická zpráva MŠ

Souhrn MŠ 


Letní provoz MŠ o hlavních prázdnináchOrganizační zabezpečení školního roku 2017/2018 v MŠSeznamy dětí s variabilními symboly

pro školní rok 2017/2018

Delfíni

Žabky

Šneci

ŽelvyOd 4. 9. 2017 budou do mateřské školy opět dováženy obědy firmou FORT ROXY (www.fortroxy.cz) z Hostivic. Pro rodiče se nic nemění, platba za stravu v MŠ bude dále prováděna inkasem, cena oběda je stejná 24,- Kč


Platbu za stravné je nutné provádět inkasem na účet : 391816399/0800

Příkaz k inkasu založíte prostřednictvím internetového bankovnictví nebo s pomocí bankovního úředníka ve Vaší bance. Limit si nastavte na 1.000,- Kč.

Platba stravného v hotovosti bude pouze ve výjimečných případech.

Každé nově nastupující dítě MŠ musí odevzdat vyplněnou přihlášku stravného na školní rok 2017/2018. Přihlášku lze odevzdávat od 28. 8. 2017 u vedoucí ŠJ nebo ji můžete odeslat elektronicky na e-mail jidelna@zs-nucice.cz.

Rodiče dětí, které již jsou přihlášeny ke stravování, prosíme, aby si zkontrolovali, zda je příkaz k inkasu aktivní a nevypršel mu časový limit.

Přihláška ke stravování ZDE

Při stěhování dítěte či žáka, ukončení vzdělávání, přestup na jinou školu aj. je nutné vyplnit odhlášku ze stravování a odeslat ji na e-mail jidelna@zs-nucice.cz. V případě neodhlášení ze stravování jsou obědy započítávány jako objednané a tudíž je i nutné je uhradit.

Odhláška ze stravování ZDE

 Dnes, když si člověk kupuje něco za plnou hodnotu, tak hodně ztrácí! Nyní společnosti navrhují svým potenciálním klientům velké množství nabídek, bonusů a programů, díky kterým zákazník může dostat dobrou slevu. Je ale zbytečně mluvit o tom, že výrobek, o nemž pojednává další text, je velice důležitý. Většina lidí si ale myslí, že je drahý a proto není dostupný. Jde o nejvýznamnější preparát, který je zaměřen na léčení erektilní dysfunkce, ‒ Cialis.