Třídní schůzka pro rodiče budoucích žáků první třídy proběhne na hřišti u malé školy v úterý 22.6. od 17,00.

Škola nanečisto, seznamovací hodina s paní učitelkami a školou pro žáky budoucí první třídy, proběhne v malé škole (Kubrova 117) ve čtvrtek 24.6. od 14 do 15 hodin. Děti, které chodí do MŠ Nučice, si paní učitelky vyzvednou v MŠ a odvedou je po skončení hodiny zpět do MŠ.

Vážení rodiče,

pomalu se blíží doba, kdy se z Vašich dětí stanou školáci. Možná se na to společně s dětmi těšíte, možná máte trochu obavy. Chceme se s Vámi seznámit a také trochu nastínit, jak to bude ve škole od září vypadat. Zveme Vás na první třídní schůzku, která se koná 22.6.2021 od 17 hodin na nádvoří „Malé školy“ (Kubrova 117).

Vašim dětem představíme školu a paní učitelky 24.6.2021 od 14 hodin během Školy nanečisto.

Strávíme společně pěknou hodinu ve škole a zkusíme si první školní učení. Okoukneme spolužáky a hlavně v září už budou děti vědět, kde je čeká jejich třída.

Podrobnější informace k oběma schůzkám jsou v přiložených letáčcích:

třídní schůzka pro budoucí prvňáčky

škola nanečisto

Těšíme se na Vás.