TřiVážení žáci, rodiče a přátelé školy,

prosíme Vás o podporu našeho projektu Přírodní zahrada Základní školy a Mateřské školy Nučice v rámci participativního rozpočtu Středočeského kraje. Snažíme se doplnit školní zahradu o relaxační, sportovní, naučné i přírodní prvky.

Participativní rozpočet je způsob rozhodování za co utratit peníze obce nebo kraje, na němž se podílejí sami občané hlasováním. I náš Středočeský kraj tento způsob rozhodování používá.

V prvním kole jsme uspěli, nyní je to o trochu složitější.

Na webovkách Středočeského kraje https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/galerie-projektu/IvG75duf4mRoHaZ je náš projekt popsán a vy jej můžete dvakrát podpořit. Hlasuje se po kliknutí vlevo nahoře na odkaz HLASOVAT. Podle pravidel musíte vyplnit číslo občanského průkazu a datum narození. Ke zneužití by nemělo dojít, jde o oficielní akci Středočeského kraje. Jsme v kategorii oblast Černošice, sport a volný čas.

Máte čtyři hlasy, dva prosím použijte pro náš projekt, další třeba pro opravu nučického komunitního centra Želízko: https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/galerie-projektu/2JEZnwyXnNQVfSg. 
Hlasujte ale najednou, v rámci jednoho přihlášení.

Tři až čtyři vítězné projekty (v naší kategorii jich je šest a zatím jsme třetí – takže máme šanci) získají podporu. Prosíme proto prosím, hlasujte a případně předávejte dál….

Hlasovat můžete do 15.6., ale neodkládejte to, prosíme.

Děkujeme