Oddělení

Základní škola Nučice

Seznam žáků ŠD I. oddělení

Vychovatelka Nikola Krobotová
1. Denk Antonín
2. Hradecká Lucie
3. Klecandová Sabina
4. Kloboučník Jan
5. Kuntová Linda
6. Najman Ondřej
7. Rufer Felix
8. Slabochová Adéla
9. Slabochová Aneta
10. Vachoušek Jan
11. Vaněčková Jana
12. Veisová Eliška
13. Veselý František
14. Vostárková Aneta
15. Yakouben Jakub
16. Boháčková Lucie
17. Ďuranová Anna
18. Foltýn Jan
19. Gürtlerová Šarlota
20. Kotaška David
21. Kotašková Kateřina
22. Kropáčková Aneta
23. Marval Šimon
24. Maxa Václav
25. Medvec Matěj
26. Pokorný František
27. Radová Natálie
28. Skarlandtová Magdalena
29. Sklenářová Magda
30. Vališ Michal

Seznam žáků ŠD II. oddělení

Vychovatelka Květoslava Ciprová
1. Balcárek Marek
2. Benák Michal
3. Bezecná Michaela
4. Böttger Adam
5. Danko Patrik
6. Dobiášová Valerie
7. Halfar Sebastián
8. Košařová Kateřina
9. Kotajná Dora
10. Kouba Václav
11. Krauzová Lucie
12. Kucynová Nikola
13. Manďáková Andrea
14. Nohýl Matyáš
15. Polanský Vojtěch
16. Sedláková Eliška
17. Steigerová Magdalena
18. Šanderová Anna
19. Tekelíková Daniela
20. Vyskočilová Linda
21. Vyšín Michael
22. Zemanová Tereza
23. Gürtlerová Natálie
24. Jíra Jakub
25. Novotný Ondřej
26. Šípová Emílie
27. Vohánková Valerie

Seznam žáků ŠD III. oddělení

Vychovatelka Sylvie Kunová
1. Adof Vanesa
2. Ajib Anna Elissar
3. Barannikov Antonín
4. Bogdan Václav
5. Fatnev Mark
6. Hnátek Dominik
7. Jakobe Kryštof
8. Kopáčková Aneta
9. Kroupa Viktor
10. Kubík Antonín
11. Kučera Matyáš
12. Kůstková Aneta
13. Kuželová Magdalena
14. Ludvík Matěj
15. Michalová Eliška
16. Petráková Žaneta
17. Petríková Denisa
18. Poustková Kristýna
19. Růžičková Vanesa
20. Řezníček David
21. Sukdolová Ela
22. Šimončík Kryštof
23. König Mikoláš

Seznam žáků ŠK

Vychovatelka Johana Tafatová
1. Haspeklová Natálie
2. Helmich David
3. Jíra Adam
4. Jiráková Viktorie
5. Kotajný Tobiáš
6. Kotoun Juraj
7. Kunt Miroslav
8. Liška Ondřej
9. Maxová Anežka
10. Mlýnek Tomáš
11. Petrík Andrej
12. Přibyl Daniel
13. Racek Matěj
14. Svoboda David
15. Šprynarová Amélie
16. Štemberová Aneta
17. Taubman Justin
18. Vančata Patrik
19. Varga Samuel
20. Vohánka Viliem
21. Zárubová Barbora
22. Zíka Jan
23. Baranikov Jan
24. Boháčková Barbora
25. Bötger Vít
26. Foltýnová Nela
27. Hejlová Natálie
28. Kůstková Kateřina
29. Petrák Jan
30. Cymbalak Tereza

Svěření k dohledu nad žákem ZŠ v mateřské škole – ranní družina

 

Jméno žáka Třída
Kuntová Linda 1. A
Veselý František 1. A
Kotaška David 1. B
Kotašková Kateřina 1. B
Marval Šimon 1. B
Medvec Matěj 1. B
Kouba Václav 2. A
Kroupa Viktor 2. B
Kuželová Magdaléna 2. B
Šimončík Kryštof 2. B
Helmich David 3
Kunt Miroslav 3
Mlýnek Tomáš 3
Zárubová Barbora 3