Od října připravujeme kroužek pro žáky 1. a 2. ročníku.

Půjde o mimoškolní aktivitu organizovanou paní Blankou Hrdličkovou. Hodiny by probíhaly ve škole po vyučování.

V tuto chvíli zjišťujeme hlavně potenciální zájem rodičů a preference konání jednou nebo dvakrát týdně. Ozvěte se paní Hrdličkové na mail preklady.aj@centrum.cz. V polovině září bychom podle zájmu vypsali termíny lekcí.

Dobrý den,

jmenuji se Blanka a vlastně celý život se zabývám angličtinou – nejprve jako tlumočnice a překladatelka a později, s vlastními dětmi (mám 4), jsem přešla na výuku.

Učila jsem 4 roky v mateřském centru, předškolní děti. Organizovala jsem a vedla příměstský anglický tábor pro školáky.

Nyní učím dospělé i děti. Kromě angličtiny pomáhám s němčinou a ruštinou.

Menší děti učím spíše formou hry, pohybem, zpíváním a povídáním si. Není potřeba v hodinách sedět, je prima být i venku a hrát si – angličtina se používá pro komunikaci a ne jako něco, co se musím našprtat.

Pokud by byl zájem, po dohodě s panem ředitelem Vaší školy, by bylo možné od příštího roku nabídnout hodiny angličtiny pro 1. a 2. třídu, jako hravou přípravu a úvod do jazyka, který děti mají od 3. třídy.

Cena: 70 Kč za hodinu.

Těším se na případnou spolupráci.

Blanka Hrdličková

preklady.aj@centrum.cz