zs
ms
dr_sk


 Nučický poeta 2017

vítězové soutěže

 

 


 

Podzimní sběr papíru


Nabídka kroužků ZŠ - 1. pololetí


Organizační zabezpečení školního roku 2017/2018 v ZŠ


Platbu za obědy ve ŠJ je nutné provádět inkasem na účet : 391816399/0800.

Platba v hotovosti bude povolena pouze výjimečných případech.

Každý nový žák ZŠ musí odevzdat vyplněnou přihlášku stravného na školní rok 2017/2018. Přihlášku lze odevzdávat od 28. 8. 2017 u vedoucí ŠJ nebo odeslat elektronicky na e-mail jidelna@zs-nucice.cz.

Přihláška ke stravování ZDE

Rodiče dětí, které již jsou přihlášeny ke stravování, prosíme, aby si zkontrolovali, zda je příkaz k inkasu aktivní a nevypršel mu časový limit.

 

Při stěhování dítěte či žáka, ukončení vzdělávání, přestup na jinou školu aj. je nutné vyplnit odhlášku ze stravování a odeslat ji na e-mail jidelna@zs-nucice.cz. V případě neodhlášení ze stravování jsou obědy započítávány jako objednané a tudíž je i nutné je uhradit.

Odhláška ze stravování ZDE


Variabilní symboly žáků ZŠ ve školním roce 2017/2018

ZDE


Výsledky testování ČŠI - žáci 9. třídy, Čj, M, Ov

ZDE

Dnes, když si člověk kupuje něco za plnou hodnotu, tak hodně ztrácí! Nyní společnosti navrhují svým potenciálním klientům velké množství nabídek, bonusů a programů, díky kterým zákazník může dostat dobrou slevu. Je ale zbytečně mluvit o tom, že výrobek, o nemž pojednává další text, je velice důležitý. Většina lidí si ale myslí, že je drahý a proto není dostupný. Jde o nejvýznamnější preparát, který je zaměřen na léčení erektilní dysfunkce, ‒ Cialis.