zs
ms
dr_sk

 

AKTUALITY ŠJ

 

Od září přecházíme na elektronické zpracování výpisu z banky.

Platbu za stravné je nutné provádět inkasem na účet : 391816399/0800.

Platba v hotovosti pouze výjimečně.

Každý žák ZŠ i dítě MŠ musí odevzdat vyplněnou přihlášku stravného na školní rok 2016/2017. Přihlášky lze odevzdávat od 1. 9. 2016 u vedoucí ŠJ nebo odeslat elektronicky na e-mail jidelna@zs-nucice.cz.

 


 

Všem výrobcům potravin a pokrmů stanovuje čl. 44 odst. 1 a) nařízení 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům novou povinnost  vyznačovat u výrobku obsažené alergeny. Nařízení nabývá platnosti dne 13.prosince 2014. Zařízení školní jídelny plní pouze funkci informační, v žádném případě nenese odpovědnost za případnou přecitlivělost strávníků na určitou složku pokrmu.

EU  specifikovalo 14 hlavních potenciálních alergenů, které podléhají legislativnímu značení.

Jejich seznam si můžete prohlédnout ZDE.

Za další alergeny lze považovat též jablka, hrušky, meruňky, broskve, jahody, rajčata, špenát, aromatické byliny, ale ty neznačíme.

Alergeny budou uváděny v jídelním lístku číslicemi dle seznamu alergenů.

 


 

Přihláška ke stravování ZDEDnes, když si člověk kupuje něco za plnou hodnotu, tak hodně ztrácí! Nyní společnosti navrhují svým potenciálním klientům velké množství nabídek, bonusů a programů, díky kterým zákazník může dostat dobrou slevu. Je ale zbytečně mluvit o tom, že výrobek, o nemž pojednává další text, je velice důležitý. Většina lidí si ale myslí, že je drahý a proto není dostupný. Jde o nejvýznamnější preparát, který je zaměřen na léčení erektilní dysfunkce, ‒ Cialis.