zs
ms
dr_sk

 

AKTUALITY ŠJ


Platbu za stravné je nutné provádět inkasem na účet : 391816399/0800.

Platba v hotovosti pouze výjimečně.

Každý nový žák ZŠ i dítě MŠ musí odevzdat vyplněnou přihlášku ke stravování. Přihlášky lze odevzdávat od 28. 8. 2017 u vedoucí ŠJ nebo odeslat elektronicky na e-mail jidelna@zs-nucice.cz.

Rodiče dětí, které již jsou přihlášeny ke stravování, prosíme, aby si zkontrolovali, zda je příkaz k inkasu aktivní a nevypršel mu časový limit.

Přihláška ke stravování ZDE

 

Při stěhování dítěte či žáka, ukončení vzdělávání, přestup na jinou školu aj. je nutné vyplnit odhlášku ze stravování a odeslat ji na e-mail jidelna@zs-nucice.cz. V případě neodhlášení ze stravování jsou obědy započítávány jako objednané a tudíž je i nutné je uhradit.

Odhláška ze stravování ZDE


Všem výrobcům potravin a pokrmů stanovuje čl. 44 odst. 1 a) nařízení 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům novou povinnost  vyznačovat u výrobku obsažené alergeny. Nařízení nabývá platnosti dne 13.prosince 2014. Zařízení školní jídelny plní pouze funkci informační, v žádném případě nenese odpovědnost za případnou přecitlivělost strávníků na určitou složku pokrmu.

EU  specifikovalo 14 hlavních potenciálních alergenů, které podléhají legislativnímu značení.

Jejich seznam si můžete prohlédnout ZDE.

Za další alergeny lze považovat též jablka, hrušky, meruňky, broskve, jahody, rajčata, špenát, aromatické byliny, ale ty neznačíme.

Alergeny budou uváděny v jídelním lístku číslicemi dle seznamu alergenů.Dnes, když si člověk kupuje něco za plnou hodnotu, tak hodně ztrácí! Nyní společnosti navrhují svým potenciálním klientům velké množství nabídek, bonusů a programů, díky kterým zákazník může dostat dobrou slevu. Je ale zbytečně mluvit o tom, že výrobek, o nemž pojednává další text, je velice důležitý. Většina lidí si ale myslí, že je drahý a proto není dostupný. Jde o nejvýznamnější preparát, který je zaměřen na léčení erektilní dysfunkce, ‒ Cialis.